gototopgototop

Hosting Ukraine

 

 

 


Бібліотеки ЦБС Дніпровського району м. Києва долучилися до мистецького проекту «Світле кіно мандрує бібліотеками», спрямованого на підтримку та популяризацію морального кіно, рекламу українського кінопродукту. Під час заходів, на вас чекають не лише цикл показів стрічок-переможців міжнародного кінофестивалю «Світло», а й зустрічі з авторами фільмів, надихаюча музика та приємне спілкування.
 

Організаторами проекту  є комітет з питань культури, моралі, духовності та збереження культурної спадщини Громадської ради при Київській міській державній адміністрації та Департамент культури КМДА.


 

Звіти про проведені заходи

1 квітня до бібліотеки ім. П.Усенка завітали представники загальноміського проекту «Світле кіно мандрує бібліотеками». У стінах книгозбірні на запрошених чекала бібліопрем’єра «У нас в гостях переможці та призери Міжнародного кінофестивалю «Світло» 2015 року». Діти з захопленням переглянули п’ять світлих фільмів-переможців:

- фільм «Держи удар» (режисер Анна Дем’яненко);
- анімаційний фільм «Дроти» (режисери Марина та Тетяна Мошкови);
- короткометражний ігровий фільм «Обід на двох» (режисер Оксана Войтенко);
- фільм «Lila» (режисер Карлос Ласкано);
- анімаційний фільм «Про жадібність деякої пташки» (режисер Ліза Безручко).
Кожна представлена стрічка несе в собі невимовний заряд добра, позитиву, віри у краще майбутнє та віри у свої сили.
Режисер фільму «Тримай удар» Анна Дем’яненко, яка також завітала до бібліотеки,  поділилася своєю режисерською майстерністю з п’ятикласниками та розкрила таємницю власного успіху. Вона розповіла, що її кінострічка була знята у 2015 році, але вже встигла стати учасником Канського кінофестивалю, міжнародних фестивалів «Sedicicorto» в Італії, «Молодість» в Києві. На кінофестивалі «Світло» вона отримала перше місце.
Не обійшлося і без діалогу з глядачем «Кіно, яке не залишає байдужим». Тут діти охоче спілкувалися з представниками чудового проекту, ділилися своїми враженнями від побаченого, аналізували події. Дехто із них, соромлячись, повідомив, що ледь стримував сльози, переглядаючи дійсно світлі короткометражки.


Ukrainian English French German Italian Polish Russian


 

 hit.ua: посетителей и просмотров за сегодня