gototopgototop

Бібліотека, Дніпровський район, телефон (044)517-41-70

Дніпровська районна в місті Києві державна адміністрація

Курси комп'ютерної грамотності, комп'ютерні курси Київ

Цифрова бібліотека

Літературно-меморіальний музей-квартира П.Г.Тичини

Hosting Ukraine

 

 

 Книжковий клуб «Цікаво.UA»

Проєкт Центральної районної бібліотеки ім. П.Тичини


Що таке «Цікаво. UA»? Це чудова можливість зустрітися (як онлайн, так і офлайн) з улюбленими українськими письменниками, подивитись книжкові огляди, обрати якісну літературу на будь-який смак. Адже саме бесіди з сучасними авторами зближують автора й читача і значно пожвавлюють процес вибору книжок, роблять його простішим й цікавішим!

Легка подача матеріалу, цікаві факти та (що важливо!) відсутність спойлерів, акцент на деталях – все це ви знайдете в рамках «Цікаво. UA». Модератори зустрічей – професійні та закохані в літературу співробітники бібліотеки, які щодня мають справи з книгами, і тому безпомилково розуміють, чого потребують читачі.

Книжкові огляди в рамках «Цікаво. UA» допоможуть зрозуміти, на яку аудиторію розрахована книга та які питання підіймає автор на її сторінках.

Ми поговоримо про сучасну прозу, жіночу літературу, детективи, книги для дітей та підлітків та інші, не менш цікаві жанри.

Тож долучайтесь: відвідуйте зустрічі, дивіться інтерв’ю та книжкові огляди, дізнавайтеся про найцікавіші новинки та бестселери, розвивайтеся культурно разом з бібліотекою ім. Павла Тичини!

Також до вашої уваги: до кожної зустрічі наші працівники готують книжкову виставку та інформаційне видання, що популяризує фонд бібліотеки. Усе задля читачів та популяризації літератури!

Проєкт розпочато у 2021 році.

Партнери проєкту: Любко Дереш, Ірен Роздобудько, Андрій Кокотюха, Дара Корній, Наталія Гурницька, Марія Морозенко, Роксолана Сьома, Артем Чапай, Марина Гримич, Лора Підгірна, Галина Шиян та інші

підписка на новини

Україна - ЄС

Путівник бібліотеками України

 

Нові надходження

 hit.ua: посетителей и просмотров за сегодня