gototopgototop

Бібліотека, Дніпровський район, телефон (044)517-41-70

Дніпровська районна в місті Києві державна адміністрація

Курси комп'ютерної грамотності, комп'ютерні курси Київ

Цифрова бібліотека

Літературно-меморіальний музей-квартира П.Г.Тичини

Hosting Ukraine

 

 

 Творчий проєкт Центральної районної бібліотеки ім.П.Тичини

"Вернісаж на Шептицького"

Що таке «Вернісаж на Шептицького»? Це виставки, фотовиставки та майстер-класи відомих художників. «Вернісаж на Шептицького» – це цікавий та затребуваний проєкт бібліотеки імені П. Тичини, що знайомить читачів з сучасним живописом та його провідними діячами.

У оновленому бібліотечному просторі з 2018 року відбуваються виставки, зустрічі з ілюстраторами книг і журналів, авторами картин, майстер-класи та інші тематичні події.

Пейзажі, портрети, графіка, фотографії, вишивка, народні промисли, книжкові ілюстрації, роботи майстрів в техніці «Самчиківський розпис», «Фунтик» та ін. – такі жанри образотворчого мистецтва можна було побачити на виставках «Вернісажу на Шептицького».
Відвідувачі #БІБЛІОХАБнаШЕПТИЦЬКОГО брали участь в майстер-класах з живопису, виготовленні художніх композицій, художнього розпису, чайній церемонії. Проєкт працює як в офлайн, такі в онлайн-форматі.

У нових випусках на YouTube-каналі ми будемо розмовляти з талановитими художниками, показувати незвичайні роботи та ділитися враженнями про нові експозиції, які неодмінно варто відвідати кожному. У 2021 році заплановані численні виставки в різних форматах та з різних напрямів та зустрічі з авторами. Підписуйтесь – не проґавте найцікавіше!

Партнери проекту «Вернісаж на Шептицького»:

  • Сегрій Касьян та Яна Власенко-Бернацька– художники, майстри з техніки «Самчиківський розпис»;
  • Яна Кулєшова – художниця, майстриня вишивки;
  • Ангеліна Пан - майстриня з техніки "Розпис фунтиком";
  • Світлана Міхно, Стася Кравченко та інші художники, які працювали над ілюстраціями до графічного роману Марії Морозенко «Княгиня Ольга»;
  • Андрій Кулагін – художник, який працює у техніці «пастель» та багато інших митців.

Також «Вернісаж на Шептицького» співпрацює з Центром культури і мистецтв Дніпровського району, Центром української культури та мистецтва та іншими культурно-мистецькими закладами.

 

ГАЛЕРЕЯ

 

підписка на новини

Україна - ЄС

Путівник бібліотеками України

 

Нові надходження

 hit.ua: посетителей и просмотров за сегодня