gototopgototop

Hosting Ukraine

 

 

 


2016 рік оголошено роком англійської мови в Україні. Вежа Біг-Бен вже давно стала символом як Англії, так і всього англійського. Саме тому з 22.08.2016 р. до 28.08.2016р. в ЦРБ ім. П. Тичини відбудеться виставка «Книжковий Біг-Бен», яка розповість про сучасне значення англійської мови як світової мови. 
Бібліотека ім. П. Тичини відгукнулася на запрошення Молодіжної секції УБА та долучилася до проекту «Display-кросинг», метою якого є популяризація такого напряму бібліотечно-інформаційної роботи як організація книжкової виставки, акцентування уваги на розробці її дизайну, сприяння професійному спілкуванню та обміну досвідом з даного питання між фахівцями з метою удосконалення виставкової діяльності бібліотек України, пошуку нових ідей та форм. Ця виставка подорожуватиме всією Україною. Концепцію і дизайн виставки уже розроблено. Після отримання розробки, учасник оформляє виставку у своїй бібліотеці - роздруковує отриманий матеріал, підбирає відповідну літературу, та, за бажанням, може додати свої елементи, які перетворять звичайну виставку на інсталяцію. Це можуть бути предмети, аксесуари, ілюстративний матеріал, інформаційні роздруківки тощо. Після закінчення терміну експонування у певній бібліотеці (1 тиждень + 2 дні на оформлення) розробка дизайну передається іншому учаснику.
Варіації виставки кожного учасника відображатимуться на сторінці проекту у соціальній мережі Facebook і таким чином фіксуватимуться результати проекту.
Ukrainian English French German Italian Polish Russian


 

 hit.ua: посетителей и просмотров за сегодня