gototopgototop

Hosting Ukraine

 

 

 Рада міжнародних наукових досліджень та обмінів  (IREX/Україна) у 2015 році започаткувала три нові проекти із залученням сучасних бібліотек. Один із них - «Моя нова поліція: громадська підтримка реформи Національної поліції», до участі в якому запрошена Центральна районна бібліотека ім. П. Тичини. Проект виконується IREX в партнерстві  з  Міністерством внутрішніх справ України, Міжнародною організацією з розвитку права (IDLO) за фінансової підтримки  Бюро з міжнародної боротьби з наркотиками та правоохоронної діяльності Держдепартаменту США (INL). 
Проект має на меті:
- підвищити обізнаність громадськості в зміні ролі поліції в рамках нового закону “Про Національну поліцію”;
- показати практичний вплив нововведень на щоденне життя громадян;
- перетворити книгозбірні на сучасні центри, які кваліфіковано надають інформацію громадам;
- продемонструвати важливість бібліотек для громад. 
Робота у проекті IREX будує нові мости для продуктивних відносин між громадянами, поліцією, бібліотеками, громадськими організаціями, ЗМІ та місцевою владою, і сприяє подальшому розвитку бібліотек як активних центрів громад в Україні.
 
Запошуємо до Центральної районної бібліотеки ім. П. Тичини на зустрічі з представниками патрульної поліції, під час яких учасники зможуть поставити питання та висловити пропозиції; зробити фото/селфі та отримати сувеніри із символікою.
 
 
З питань відвідування заходів та співпраці звертайтеся:
Центральна районна бібліотека ім. П.Тичини
м. Київ, вул. Луначарського, 24
тел. 517-42-38

Інформація про вже проведені заходи 

 

1000 та 1 поворот
(до Всеукраїнського місячника безпеки дорожнього руху)
Незвичайний урок, який вийшов за рамки шкільної буденності, відбувся в бібліотеці ім. П.Тичини. Не в школі, а саме в книгозбірні... Та й провели його не вчителі, а справжні поліцейські, які вже стали постійними гостями та друзями бібліотеки. Урок відбувся в рамках Всеукраїнського місячника безпеки дорожнього руху. Зацікавивши дітей подарунками та можливістю побувати у поліцейській машині, патрульні зберегли увагу малечі до кінця заходу та укріпили в пам'ять дітей найважливіші правила учасників дорожнього руху. 


Колектив бібліотеки ім. Є. Кравченка підхопив естафету від бібліотеки ім. П.Тичини, розпочавши знайомство з новою українською поліцією. 
Першим цьогорічним заходом в рамках місячника «Безпека дорожнього руху» стало знайомство другокласників з патрульними поліцейськими Дніпровського району. 
Як поводитися на дорозі? Як зберегти життя учасників дорожнього руху? Що треба знати, коли ти в дорозі? На ці та інші запитання відповіли поліцейські. Наприкінці зустрічі - фото та подарунки на пам'ять.


Зустріч "Поліція-влада-громада"

Представники нової поліції, депутат Київської міської ради Олег Петровець та мешканці мікрорайону Микільська Слобідка зібралися для вирішення спільних проблем житлового масиву. Пропозиція від читачів: «…частіше робити такі зустрічі», - говоре сама за себе. Зустріч була досить продуктивною: присутні змогли висловитись та донести як до патрульних, так і до представників влади суть актуальних для мікрорайону проблем та отримали інформацію про те, як патрульна поліція разом з місцевою владою може створити спокійне, комфортне середовище для громади.

Сила закону

Серію зустрічей з Новою поліцією продовжила вулична акція, яка відбулася 5 квітня біля бібліотеки ім. П. Тичини. Тільки-но патрульні з’явилися біля стін книгозбірні – відразу привернули увагу перехожих… Нестримний потік питань неможливо було зупинити. Жителі району були приємно здивовані такій зустрічі та щиро дякували за знайомство зі своїм захисниками. 


Народна спроба протидії злочинності

І знову активно та весело відбулася чергова зустріч з новою поліцією. Справжніми акторами виявилися наші гості, які охоче взяли участь в імпровізованих театральних постановках, сюжети яких взяті з буденного життя. Що робити в неочікуваних ситуаціях та головне як їх уникнути розповіли патрульні поліцейські. Крім цього, гідно витримали «шквал» запитань, «провели обшук», навчили прийомам самозахисту та подарували незабутні емоції та чудовий настрій.


Іду в поліцію...
Те, що поліцейський – це професія, яка в тренді на всі сто відсотків підтвердили гості заходу, який відбувся 18 лютого в Центральній районній бібліотеці ім. П. Тичини. Хвиля позитиву пройняла серце кожного, хто завітав на чергову зустріч з патрульними поліцейськими.
Цікаві, неординарні та з великим почуттям гумору поліцейські захопили «в полон» всіх своїми неординарними спогадами про шлях до своєї теперішньої професії. Бібліотекарі продемонстрували цікавий відеоматеріал про п’ять етапів конкурсного відбору до нової поліції, після чого патрульні поділилися власними історіями про перші кроки до нового життя. Але стримати гостей зустрічі в рамках теми «Іду в поліцію…» не вдалося: А чи пропонували вам хабарі? Якого калібру у вас зброя? На якому паливі їздять ваші машини? Чи справдилися сподівання та мрії про вошу професію?, - ніби з дула пістолету летіли кулі-запитання від наших читачів.
Актуальною жвавою та досить позитивною виявилася зустріч, на фінішному етапі якої кожен отримав подарунок на згадку. І звісно ж не обійшлося без селфі.
Приємною несподіванкою для нас став візит представника організації IREX, саме завдяки якій проект «Моя нова поліція» набирає обертів в Україні.

Жива книга: "Унікальні історії"

Бібліотека ім. П.Тичини бере участь в проекті IREXUkraine"Моя нова поліція". 10 лютого відбувся захід "Жива книга: "Унікальні історії",  гостями якого були офіцери нової поліції, які стежать за порядком  у нашому мікрорайоні. Також  до нас завітали вихованці коледжу ім. В.Сухомлинського.
У наших юних користувачів була можливість поспілкуватися з патрульними та поставити свої запитання.
У кінці заходу діти отримали пам’ятні подарунки від офіцерів поліції. Бонусом їм було те, що вони мали змогу зазирнути у середину службової  патрульної машини та відчути себе у ролі справжнього патрульного.
"А ви вже стрибали з мосту у воду за правопорушником? Що станеться, якщо у вас закінчаться усі патрони? Чи не розчарувалися ви ще? Як стати поліцейським?", - Про таке питали у патрульних учні 4 класу однієї з київських шкіл. Бесіда відбулась сьогодні в стінах бібліотеки у Дніпровському районі. Патрульні зустрілись з дітьми, щоб обмінятися думками, історіями та навчитись чогось нового один в одного. Зустріч тривала довше, ніж планувалося, бо діти не хотіли відпускати гостей і буквально вразили їх своїм ітересом до буднів патрульних та реформи в цілому.
Такі зустрічі - це лише початок великої дружби патрульних з малими та дорослими киянами!

 

Ukrainian English French German Italian Polish Russian


 

 hit.ua: посетителей и просмотров за сегодня